Rolex GMT Master II
Vores pris VejledendePris på forespørgsel
Bestilling af ur
Hvis du vil bestille et Rolex GMT Master II bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!
Kontakt os herVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40mm |
| Reference nr. | 116718LN-GR |
| År | 2020 |
Beskrivelse
Rolex GMT Master II i 18 karat guld med keramisk lünette. Kommer med alt originalt tilbehør og stadig i folie.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
Tilfældige referencer
Købte et Tudor Black Bay gennem Swisstime og alt gik som lovet. Alt lige fra første dialog til uret sad på min hånd, gik som smurt. Servicen er iorden og fik efter 1 måned justeret lidt på lænken, da jeg synes det godt kunne sidde lidt strammere og det ordnede Julian kvit og frit, da det lige passede mig bedst. Kan varmt anbefale Swisstime herfra 😊
Super service!
Kan kun være enig med de andre anmeldelser. Har købt en Rolex Submariner Date fra Frederik. Fantastik, professional og troværdig sted at handle. Jeg kan stærke anbefale Swisstime.dk!Bestemt ikke sidste gang jeg handler ur her.
Bestiling og dialog er let og ligetil - prisen er rigtig god.