Ref. 126613LN

Rolex Submariner 126613LN

Vores pris Vejledende

155.900,00 kr.

Bestilling af ur

Hvis du vil bestille et Rolex Submariner 126613LN bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!

Kontakt os her

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Rolex
Ur-kasse 41mm
Reference nr. 126613LN
År 2020

Beskrivelse

Rolex Submariner i guld/stål med sort skive og keramisk bezel.Leveringstid 1-2 uger. 


Tilbehør

  • Ingen tilbehør

Funktioner
  • Automatisk optræk (Rolex inhouse cal. 3135)
  • Dato
  • Vandtæt 30 ATM
  • Selvlysende visere og indeks
  • Keramisk lünette
  • Foldespænde
Materialer
  • Guld/stål

Tilfældige referencer

Ja
Jan

Meget tilfreds med alt hvad de har foretaget sig vedr min ordre

Mo
Morten

Yderst konkurrencedygtig pris og en personlig service udover hvad kunne forventes. Tak.

Th
Thux

Købte et Tudor Black Bay gennem Swisstime og alt gik som lovet. Alt lige fra første dialog til uret sad på min hånd, gik som smurt. Servicen er iorden og fik efter 1 måned justeret lidt på lænken, da jeg synes det godt kunne sidde lidt strammere og det ordnede Julian kvit og frit, da det lige passede mig bedst. Kan varmt anbefale Swisstime herfra 😊

An
Andreas

Jeg har 2 gange nu bestilt ure gennem Swisstime.dk og de er fremragende til både at give en lækker pris, kommunikere gennem hele købsperioden og bare generelt yde en ekstrem god service! Kan varmt anbefales til alle 😊