Ref. 116680

Rolex Yacht-Master II

Vejl. pris

133.000,00 kr.

Vores pris Vejledende

Pris på forespørgsel

Bestilling af ur

Hvis du vil bestille et Rolex Yacht-Master II bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!

Kontakt os her

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Rolex
Ur-kasse 44mm.
Reference nr. 116680
År 2020

Beskrivelse

Yacht-Master II fra Rolex. Uret er nyt fra 2017 og kommer som komplet sæt.


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk,
  • 72 timers gangreserve,
  • 44mm.
  • 10 ATM.

Tilfældige referencer

Da
Dan

Swisstime vil jeg anbefale til alle der leder efter nyt ur, jeg fik mit nye ur hjem på kun 4 dage, der blev ydet en hurtig og god service under hele forløbet.

da
Dan

Jeg købte mit første nye Rolex hos Swisstime.Må sige jeg har været besværlig, dog har Swisstime ved Julian været forstående, professionel, samt ydet den bedste service.Uret leveret i perfekt stand, hurtigt og nemt. Ingen komplikationer. Kun de bedste anbefalinger herfra!Desuden fulgte han op på min ordre og modtagelse. Det er de færreste der gør det. yderst tilfreds herfra og kan kun anbefale dem til hver lejlighed!

Se
Sebastian

Der var rigtig god service fra start til slut.Flinke og kompetente gutter, håber de kan hjælpe mig igen næste gang jeg skal handle ur.

Ma
Markus

Kan kun anbefales, det var super god service og Swisstime fik skaffet mig Rolex Batman på 2 uger!!! Du kan være helt rolig og sikker at handle med swisstime, det er mit andet købt nu. 😉