IWC AQUATIMER “EXPEDITION JACQUES-YVES COUSTEAU”
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille IWC AQUATIMER “EXPEDITION JACQUES-YVES COUSTEAU”, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 42mm |
| Reference nr. | IW329005 |
| År | 2019 |
| Stand | 7/10 |
Beskrivelse
IWC Aquatimer udført i stål, med en flot blå sunburst skive og gummirem. Uret fremstår med spor efter dagligt brug og kommer som fuldt sæt med bokse, certifikat, manualer mv. Cool Diver til en fornuftig pris!
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Kan kun anbefales, det var super god service og Swisstime fik skaffet mig Rolex Batman på 2 uger!!! Du kan være helt rolig og sikker at handle med swisstime, det er mit andet købt nu. 😉
Der var rigtig god service fra start til slut.Flinke og kompetente gutter, håber de kan hjælpe mig igen næste gang jeg skal handle ur.
Swisstime.dk har det helt rigtige forhold mellem service/kvalitet og pris!Mit Omega Aqua Terra blev således efter nogle indledende sms´er og telefonsamtaler med Julian skaffet hjem i løbet af få dage - og det til en pris som ligger godt 20 % under vejledende udsalgspris.Uret blev udleveret og tilpasset på kontoret i Aarhus (Egå).Swisstime.dk får min entydige anbefaling./Henrik
God kommunikation - hurtigt besvarelse - meget hjælpsom - hurtig afvikling.Alt i alt super service.