
IWC Pilot’s Watch Mark XVIII
Vejl. pris33.100,00 kr.
Vores prisSolgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille IWC Pilot’s Watch Mark XVIII, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Longines |
Ur-kasse | 40mm |
Reference nr. | Iw327009 |
År | 2020 |
Beskrivelse
Helt nyt Pilot’s Watch Mark XVIII fra 4/2020. Kommer som komplet sæt.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Der er efterhånden længe imellem god service når man køber noget nu om dage. Det må man i den grad sige at man får hos swisstime. God service fra købet til at man modtager uret og efterfølgende opfølgning på tilfredsheden vedrørende varen. Jeg kan varmt anbefale swisstime.
Købte et Tudor Black Bay gennem Swisstime og alt gik som lovet. Alt lige fra første dialog til uret sad på min hånd, gik som smurt. Servicen er iorden og fik efter 1 måned justeret lidt på lænken, da jeg synes det godt kunne sidde lidt strammere og det ordnede Julian kvit og frit, da det lige passede mig bedst. Kan varmt anbefale Swisstime herfra 😊
Swisstime fortjener den største anbefaling og 5 store stjerner. Jeg har haft et Seamaster i kommision hos dem, og det har de solgt med stor succes. De får derfor 5 stjerner og intet mindre!
Havde en uhyr god “oplevelse” med swisstime.dk.... Anbefales