Ref. IW327003

(NYT) IWC PILOT’S WATCH MARK XVIII “ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY”

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille (NYT) IWC PILOT’S WATCH MARK XVIII “ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY”, så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Rolex
Ur-kasse 40mm
Reference nr. IW327003
År 2021
Stand 10/10 (NYT)

Beskrivelse

Helt ny IWC MARK XVIII. Uret måler 40mm, er udført i stål og med brun skive.  Komplet sæt oprindeligt solgt 11/2021.


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk
  • Dato
Materialer
  • Stål

Tilfældige referencer

La
Lars

Førsteklasses oplevelse.Prima service og opfølgning,og ikke mindst meget imponerende besparelse.

Ma
Markus

Kan kun anbefales, det var super god service og Swisstime fik skaffet mig Rolex Batman på 2 uger!!! Du kan være helt rolig og sikker at handle med swisstime, det er mit andet købt nu. 😉

La
Lars

Jeg købte 2 ure af Swisstime før jul og hele forløbet gik helt uden problemer - Det er naturligvis lidt af et sats, at købe uden om en af de store butikker, men til dem der har det på samme måde, vil jeg bare sig - du er i helt trygge hænder hos Julian & Co. Den lokale Rolex-forhandler har meget at lære på den front. De unge fyre hos Swisstime fortjener succes, ene og alene pga deres engagement og passion, som de gerne deler ud af. Og ja, så er der lidt penge at spare, og det gør jo ikke noget😊

Ra
Rasmus

Super service og et produkt der lever 100% op til det lovede.