
NYT IWC PILOT’S WATCH MARK XVIII “LE PETIT PRINCE”
Vejl. pris36.300,00 kr.
Vores prisSolgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille NYT IWC PILOT’S WATCH MARK XVIII “LE PETIT PRINCE”, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Rolex |
Ur-kasse | 40mm |
Reference nr. | IW327010 |
År | 2020 |
Stand | 10/10 (Nyt) |
Beskrivelse
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Jeg købte mit første nye Rolex hos Swisstime.Må sige jeg har været besværlig, dog har Swisstime ved Julian været forstående, professionel, samt ydet den bedste service.Uret leveret i perfekt stand, hurtigt og nemt. Ingen komplikationer. Kun de bedste anbefalinger herfra!Desuden fulgte han op på min ordre og modtagelse. Det er de færreste der gør det. yderst tilfreds herfra og kan kun anbefale dem til hver lejlighed!
Førsteklasses oplevelse.Prima service og opfølgning,og ikke mindst meget imponerende besparelse.
Bestiling og dialog er let og ligetil - prisen er rigtig god.
Swisstime.dk har det helt rigtige forhold mellem service/kvalitet og pris!Mit Omega Aqua Terra blev således efter nogle indledende sms´er og telefonsamtaler med Julian skaffet hjem i løbet af få dage - og det til en pris som ligger godt 20 % under vejledende udsalgspris.Uret blev udleveret og tilpasset på kontoret i Aarhus (Egå).Swisstime.dk får min entydige anbefaling./Henrik