Ref. Q3858522

JLC Reverso Classic Small Seconds

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille JLC Reverso Classic Small Seconds, så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Rolex
Ur-kasse 45.6 x 27.4mm
Reference nr. Q3858522
År 2020
Stand 9,5/10

Beskrivelse

Jaeger-LeCoultre Reverso i det klassiske og tidsløse rektangulære design. Uret måler 45.6 x 27.4mm, drives af det manuelle cal. 822 og kommer på en flot brun læderrem med "easy-change" system, hvor det er muligt at skifte rem uden brug af værktøj. Eksemplaret her har kun været på armen få gange og fremstår derfor i meget flot stand og kommer som fuldt sæt. 


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Manuelt optræk
Materialer
  • Stål

Tilfældige referencer

Ra
Rasmus

Super service og et produkt der lever 100% op til det lovede.

Se
Sebastian

Super behagelig at handle med.

Ha
Hans-Henrik

Helt igennem super god behandling fra Swisstime.dk kan kun anbefale dem.Hans-Henrik Nielsen

Ja
Jacob

Swisstime fortjener den største anbefaling og 5 store stjerner. Jeg har haft et Seamaster i kommision hos dem, og det har de solgt med stor succes. De får derfor 5 stjerner og intet mindre!