
Panerai Luminor Base Logo PAM00773
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Panerai Luminor Base Logo PAM00773, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Panerai |
Ur-kasse | 44mm |
Reference nr. | PAM00773 |
År | 2019 |
Stand | 8/10 |
Beskrivelse
Klassisk 44mm Luminor Base logo med manuelt optræk. Uret fremstår i pæn stand og kommer med bokse, manualer og certifikat.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Manuelt optræk
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Jeg har 2 gange nu bestilt ure gennem Swisstime.dk og de er fremragende til både at give en lækker pris, kommunikere gennem hele købsperioden og bare generelt yde en ekstrem god service! Kan varmt anbefales til alle 😊
Har netop modtaget mit nye ur fra swiss time. Det har været et utroligt nemt og smertefrit forløb, hvor både Julian og Frederik har været ekstremt behjælpelige. Man føler sig i trygge hænder hele vejen frem til modtagelse af varen!Super oplevelse - swisstime.dk kan varmt anbefales!
Yderst konkurrencedygtig pris og en personlig service udover hvad kunne forventes. Tak.
Der er efterhånden længe imellem god service når man køber noget nu om dage. Det må man i den grad sige at man får hos swisstime. God service fra købet til at man modtager uret og efterfølgende opfølgning på tilfredsheden vedrørende varen. Jeg kan varmt anbefale swisstime.