
Rolex Datejust 36mm G/S 16233
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex Datejust 36mm G/S 16233, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Rolex |
Ur-kasse | 36mm |
Reference nr. | 16233 |
År | 1998 |
Stand | 8/10 |
Beskrivelse
Den klassiske 36mm Datejust i guld/stål med diamant skive. Uret er en T-serie solgt 1998 og fremstår i meget flot stand med en skarp kasse samt flot jubilee lænke. Uret kommer med certifikat med uden andet tilbehør.
Tilbehør
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Guld/stål
Tilfældige referencer
Super service!
Super service og et produkt der lever 100% op til det lovede.
Har netop modtaget mit nye ur fra swiss time. Det har været et utroligt nemt og smertefrit forløb, hvor både Julian og Frederik har været ekstremt behjælpelige. Man føler sig i trygge hænder hele vejen frem til modtagelse af varen!Super oplevelse - swisstime.dk kan varmt anbefales!
Jeg har 2 gange nu bestilt ure gennem Swisstime.dk og de er fremragende til både at give en lækker pris, kommunikere gennem hele købsperioden og bare generelt yde en ekstrem god service! Kan varmt anbefales til alle 😊