Rolex Explorer I 36mm 124270
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex Explorer I 36mm 124270, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 36mm |
| Reference nr. | 124270 |
| År | 2023 |
| Stand | 9,5/10 |
Beskrivelse
Den nyeste udgave af Explorer I i 36mm. Uret drives af Rolex cal. 3230 med 70 timers gangreserve. Eksemplaret er oprindeligt solgt i maj 2023, fremstår i meget flot stand og kommer som fuldt sæt.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Bestiling og dialog er let og ligetil - prisen er rigtig god.
De har klart min anbefaling. Hurtig og professionel handel 😊
Købte et Tudor Black Bay gennem Swisstime og alt gik som lovet. Alt lige fra første dialog til uret sad på min hånd, gik som smurt. Servicen er iorden og fik efter 1 måned justeret lidt på lænken, da jeg synes det godt kunne sidde lidt strammere og det ordnede Julian kvit og frit, da det lige passede mig bedst. Kan varmt anbefale Swisstime herfra 😊
Kan kun være enig med de andre anmeldelser. Har købt en Rolex Submariner Date fra Frederik. Fantastik, professional og troværdig sted at handle. Jeg kan stærke anbefale Swisstime.dk!Bestemt ikke sidste gang jeg handler ur her.