Ref. 216570

ROLEX EXPLORER II 216570

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille ROLEX EXPLORER II 216570, så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Rolex
Ur-kasse 42mm
Reference nr. 216570
År 2021
Stand 9,9/10

Beskrivelse

Mint eksemplar af den udgåede Explorer II ref. 216570 med sort skive.  Fuldt sæt med fabriksgaranti frem til midt 2026. Fremstår helt uden brugsspor. 


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk
  • Dato
  • GMT
Materialer
  • Stål

Tilfældige referencer

Pe
Per

God kundekontakt igennem alle faser af købet. Skarpe priser, levering til aftalt tid. Anbefales

St
Steffen

Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter

Ka
Kasper

Jeg kan kun give Frederik og Julian fra Swisstime de varmeste anbefalinger hele vejen igennem. De unge gutter holder et ufatteligt højt serviceniveau og man føler sig velkommen og imødekommet når man henvender sig.Jeg havde mulighed for selv at afhente mit ur i går og hjælpen og tid til spørgsmål og snak bidrog kun yderligere positivt til den i forvejen glimrende service og oplevelse!

Ma
Markus

Kan kun anbefales, det var super god service og Swisstime fik skaffet mig Rolex Batman på 2 uger!!! Du kan være helt rolig og sikker at handle med swisstime, det er mit andet købt nu. 😉