Rolex GMT Master II 116710LN
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex GMT Master II 116710LN, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40MM |
| Reference nr. | 116710LN |
| År | 2015 |
| Stand | 9/10 |
Beskrivelse
Den udgåede GMT Master II med sort keramisk lynette og Oyster lænke. Uret fremstår i flot stand og kommer med bokse og certifikat.
Tilbehør
- Boks
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
- GMT/Ekstra tidszone
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Fin pris, højt serviceniveau (testet ifm. fejl på produkt, så retur plus nyt fremsendes, problemfrit), en helt igennem overbevisende oplevelse.Good guys! Anbefalelsesværdigt!
Tak igen til Frederik og Julian for en rigtig god handel. Alt fungerede nemt og upåklageligt.
Swisstime.dk har det helt rigtige forhold mellem service/kvalitet og pris!Mit Omega Aqua Terra blev således efter nogle indledende sms´er og telefonsamtaler med Julian skaffet hjem i løbet af få dage - og det til en pris som ligger godt 20 % under vejledende udsalgspris.Uret blev udleveret og tilpasset på kontoret i Aarhus (Egå).Swisstime.dk får min entydige anbefaling./Henrik
Yderst konkurrencedygtig pris og en personlig service udover hvad kunne forventes. Tak.