Rolex GMT Master II 116710LN
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex GMT Master II 116710LN, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40MM |
| Reference nr. | 116710LN |
| År | 2015 |
| Stand | 9/10 |
Beskrivelse
Den udgåede GMT Master II med sort keramisk lynette og Oyster lænke. Uret fremstår i flot stand og kommer med bokse og certifikat.
Tilbehør
- Boks
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
- GMT/Ekstra tidszone
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Der var rigtig god service fra start til slut.Flinke og kompetente gutter, håber de kan hjælpe mig igen næste gang jeg skal handle ur.
Der er efterhånden længe imellem god service når man køber noget nu om dage. Det må man i den grad sige at man får hos swisstime. God service fra købet til at man modtager uret og efterfølgende opfølgning på tilfredsheden vedrørende varen. Jeg kan varmt anbefale swisstime.
Havde en uhyr god “oplevelse” med swisstime.dk.... Anbefales
Jeg købte mit første nye Rolex hos Swisstime.Må sige jeg har været besværlig, dog har Swisstime ved Julian været forstående, professionel, samt ydet den bedste service.Uret leveret i perfekt stand, hurtigt og nemt. Ingen komplikationer. Kun de bedste anbefalinger herfra!Desuden fulgte han op på min ordre og modtagelse. Det er de færreste der gør det. yderst tilfreds herfra og kan kun anbefale dem til hver lejlighed!