Rolex GMT Master II 116710LN
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex GMT Master II 116710LN, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40mm |
| Reference nr. | 116710LN |
| År | 2013 |
| Stand | 9/10 |
Beskrivelse
Flot eksemplar af den udgåede GMT Master II med sort keramisk lynette og Oyster lænke. Uret kommer med bokse, certifikat, manual mm.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- GMT
- Dato
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Helt igennem super god behandling fra Swisstime.dk kan kun anbefale dem.Hans-Henrik Nielsen
Tak igen til Frederik og Julian for en rigtig god handel. Alt fungerede nemt og upåklageligt.
Der er efterhånden længe imellem god service når man køber noget nu om dage. Det må man i den grad sige at man får hos swisstime. God service fra købet til at man modtager uret og efterfølgende opfølgning på tilfredsheden vedrørende varen. Jeg kan varmt anbefale swisstime.
Jeg har 2 gange nu bestilt ure gennem Swisstime.dk og de er fremragende til både at give en lækker pris, kommunikere gennem hele købsperioden og bare generelt yde en ekstrem god service! Kan varmt anbefales til alle 😊