
Rolex GMT-Master II 116710LN
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex GMT-Master II 116710LN, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Rolex |
Ur-kasse | 40mm |
Reference nr. | 116710LN |
År | 2012 |
Stand | 9/10 |
Beskrivelse
Den udgåede GMT Master II med sort keramisk lynette og Oyster lænke. Uret fremstår i flot stand og kommer som fuldt sæt.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
- GMT
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Swisstime fortjener den største anbefaling og 5 store stjerner. Jeg har haft et Seamaster i kommision hos dem, og det har de solgt med stor succes. De får derfor 5 stjerner og intet mindre!
Meget tilfreds med alt hvad de har foretaget sig vedr min ordre
Kan kun anbefales, det var super god service og Swisstime fik skaffet mig Rolex Batman på 2 uger!!! Du kan være helt rolig og sikker at handle med swisstime, det er mit andet købt nu. 😉
Swisstime vil jeg anbefale til alle der leder efter nyt ur, jeg fik mit nye ur hjem på kun 4 dage, der blev ydet en hurtig og god service under hele forløbet.