Rolex GMT Master II 126710BLRO "Pepsi"
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex GMT Master II 126710BLRO "Pepsi", så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40mm |
| Reference nr. | 126710BLRO |
| År | 2018 |
Beskrivelse
Den ekstremt eftertragtede "Pepsi" GMT Master II fra Rolex. Uret er fra 2018 og er stadig under Rolex garanti.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
- GMT / ekstra tidszone
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Fin pris, højt serviceniveau (testet ifm. fejl på produkt, så retur plus nyt fremsendes, problemfrit), en helt igennem overbevisende oplevelse.Good guys! Anbefalelsesværdigt!
Kan kun være enig med de andre anmeldelser. Har købt en Rolex Submariner Date fra Frederik. Fantastik, professional og troværdig sted at handle. Jeg kan stærke anbefale Swisstime.dk!Bestemt ikke sidste gang jeg handler ur her.
Swisstime skaffede mit ønskede Omega-ur hjem. Uret er helt som det skal være, og det samme har servicen og kontakten med Julian været igennem hele forløbet. Jeg handler gerne ur hos Swisstime igen! 😊
Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter