Rolex Milgauss "Z-blue" 116400GV
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex Milgauss "Z-blue" 116400GV, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40mm |
| Reference nr. | 116400GV |
| År | 2021 |
| Stand | 9,8/10 |
Beskrivelse
Rolex Milgauss med den karakteristiske blå skive, grønt safirglas samt orange sekundviser. Uret fremstår i nær ny stand og med fabriksgaranti frem til 2026.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Førsteklasses oplevelse.Prima service og opfølgning,og ikke mindst meget imponerende besparelse.
Har netop modtaget mit nye ur fra swiss time. Det har været et utroligt nemt og smertefrit forløb, hvor både Julian og Frederik har været ekstremt behjælpelige. Man føler sig i trygge hænder hele vejen frem til modtagelse af varen!Super oplevelse - swisstime.dk kan varmt anbefales!
Jeg købte mit første nye Rolex hos Swisstime.Må sige jeg har været besværlig, dog har Swisstime ved Julian været forstående, professionel, samt ydet den bedste service.Uret leveret i perfekt stand, hurtigt og nemt. Ingen komplikationer. Kun de bedste anbefalinger herfra!Desuden fulgte han op på min ordre og modtagelse. Det er de færreste der gør det. yderst tilfreds herfra og kan kun anbefale dem til hver lejlighed!
Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter