Rolex Oyster Perpetual 39mm 114300
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex Oyster Perpetual 39mm 114300, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 39mm |
| Reference nr. | 114300 |
| År | 2019 |
| Stand | 8/10 |
Beskrivelse
Den klassiske Oyster Perpetual i den udgåede 39mm udgave. Uret fremstår i pæn stand med lette brugsspor og er under fabriksgaranti frem til 2024. Oprindeligt solgt fra dansk Rolex forhandler og kommer som fuldt sæt inkl. den originale købskvittering.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!
Swisstime skaffede mit ønskede Omega-ur hjem. Uret er helt som det skal være, og det samme har servicen og kontakten med Julian været igennem hele forløbet. Jeg handler gerne ur hos Swisstime igen! 😊
Der er efterhånden længe imellem god service når man køber noget nu om dage. Det må man i den grad sige at man får hos swisstime. God service fra købet til at man modtager uret og efterfølgende opfølgning på tilfredsheden vedrørende varen. Jeg kan varmt anbefale swisstime.
Flinke drenge og god service. Der var 3-4 ugers vente tid på uret, men de fik den hjem indenfor 1 uge.