
Rolex Submariner 114060
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex Submariner 114060, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Rolex |
Ur-kasse | 40mm |
Reference nr. | 114060 |
År | 2015 |
Stand | 9/10 |
Beskrivelse
Den nu udgåede og meget eftertragtede Submariner uden dato i 40mm. Uret er udført i 904L stål, med keramisk lynette og drives af Rolex cal. 3130. Uret er i fin stand og kommer med bokse, certifikat, manualer mm.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Vandtæt 30 ATM
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Swisstime.dk har det helt rigtige forhold mellem service/kvalitet og pris!Mit Omega Aqua Terra blev således efter nogle indledende sms´er og telefonsamtaler med Julian skaffet hjem i løbet af få dage - og det til en pris som ligger godt 20 % under vejledende udsalgspris.Uret blev udleveret og tilpasset på kontoret i Aarhus (Egå).Swisstime.dk får min entydige anbefaling./Henrik
Yderst konkurrencedygtig pris og en personlig service udover hvad kunne forventes. Tak.
Super god vejledning, professionel service, troværdig sælgere som jeg kan anbefale til enhver.............
Førsteklasses oplevelse.Prima service og opfølgning,og ikke mindst meget imponerende besparelse.