Rolex Submariner 14060
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex Submariner 14060, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40mm |
| Reference nr. | 14060 |
| År | 1996 |
| Stand | 8/10 |
Beskrivelse
Klassisk Rolex Submariner ref. 14060 uden dato. Uret er en T-serie fra 1996 og fremstår i flot stand med en skarp kasse samt lænke kun med let stræk. Kommer med bokse, certifikat og manualer.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Stål
Materialer
- Automatisk optræk
Tilfældige referencer
Swisstime vil jeg anbefale til alle der leder efter nyt ur, jeg fik mit nye ur hjem på kun 4 dage, der blev ydet en hurtig og god service under hele forløbet.
Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!
Swisstime skaffede mit ønskede Omega-ur hjem. Uret er helt som det skal være, og det samme har servicen og kontakten med Julian været igennem hele forløbet. Jeg handler gerne ur hos Swisstime igen! 😊
Jeg havde den herlighed af, at opdage og bestille mit nye ur igennem swisstime.dk og Julian.Før var jeg lidt betænkelig med at erhverve mig så dyr et ur over nettet - men hele vejen igennem var jeg med på sidelinjen, og fik besked med det samme det var kommet hjem.5 stjerner herfra.