Rolex Submariner 16610LV "Kermit"
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Rolex Submariner 16610LV "Kermit", så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40mm |
| Reference nr. | 16610LV |
| År | 2007 |
| Stand | 8/10 |
Beskrivelse
Den eftertragtede Rolex Submariner i 50 års jubilæums modellen "Kermit" med grøn lynette og maxi-skive. Uret er en M-serie fra ca. 2007 og fremstår i pæn stand med lidt almindelige brugsspor - Netop fået komplet eftersyn 6/2023 og kommer med boks og manual.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Swisstime skaffede mit ønskede Omega-ur hjem. Uret er helt som det skal være, og det samme har servicen og kontakten med Julian været igennem hele forløbet. Jeg handler gerne ur hos Swisstime igen! 😊
Der var rigtig god service fra start til slut.Flinke og kompetente gutter, håber de kan hjælpe mig igen næste gang jeg skal handle ur.
Super oplevelse. Det ønskede ur blev fundet hurtigt, taget hjem og personligt leveret på kun en uge! Kan klart anbefales! Og uret er i super flot stand trods alderen!
Har netop modtaget mit nye ur fra swiss time. Det har været et utroligt nemt og smertefrit forløb, hvor både Julian og Frederik har været ekstremt behjælpelige. Man føler sig i trygge hænder hele vejen frem til modtagelse af varen!Super oplevelse - swisstime.dk kan varmt anbefales!