ROLEX YACHT-MASTER 40 126621
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille ROLEX YACHT-MASTER 40 126621, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40mm |
| Reference nr. | 126621 |
| År | 2021 |
| Stand | 100% (Nyt med folie) |
Beskrivelse
Helt nyt eksemplar Yacht Master 40mm med den flotte "chocolate dial". Uret er udført i stål / 18kt. Everose og drives af Rolex cal. 3235 med hele 70 timers gangreserve. Uret er stadig i folie og kommer som fuldt sæt med fabriksgaranti frem til 2026.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
- 18ct. Everose gold
Tilfældige referencer
Kan kun anbefales, det var super god service og Swisstime fik skaffet mig Rolex Batman på 2 uger!!! Du kan være helt rolig og sikker at handle med swisstime, det er mit andet købt nu. 😉
Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!
God kommunikation - hurtigt besvarelse - meget hjælpsom - hurtig afvikling.Alt i alt super service.
Førsteklasses oplevelse.Prima service og opfølgning,og ikke mindst meget imponerende besparelse.