ROLEX YACHT-MASTER 40 126621
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille ROLEX YACHT-MASTER 40 126621, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 40mm |
| Reference nr. | 126621 |
| År | 2021 |
| Stand | 100% (Nyt med folie) |
Beskrivelse
Helt nyt eksemplar Yacht Master 40mm med den flotte "chocolate dial". Uret er udført i stål / 18kt. Everose og drives af Rolex cal. 3235 med hele 70 timers gangreserve. Uret er stadig i folie og kommer som fuldt sæt med fabriksgaranti frem til 2026.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
- 18ct. Everose gold
Tilfældige referencer
Købte et Tudor Black Bay gennem Swisstime og alt gik som lovet. Alt lige fra første dialog til uret sad på min hånd, gik som smurt. Servicen er iorden og fik efter 1 måned justeret lidt på lænken, da jeg synes det godt kunne sidde lidt strammere og det ordnede Julian kvit og frit, da det lige passede mig bedst. Kan varmt anbefale Swisstime herfra 😊
Swisstime vil jeg anbefale til alle der leder efter nyt ur, jeg fik mit nye ur hjem på kun 4 dage, der blev ydet en hurtig og god service under hele forløbet.
Super god vejledning, professionel service, troværdig sælgere som jeg kan anbefale til enhver.............
Flinke drenge og god service. Der var 3-4 ugers vente tid på uret, men de fik den hjem indenfor 1 uge.