
ROLEX YACHT-MASTER 40 126621
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille ROLEX YACHT-MASTER 40 126621, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Rolex |
Ur-kasse | 40mm |
Reference nr. | 126621 |
År | 2021 |
Stand | 100% (Nyt med folie) |
Beskrivelse
Helt nyt eksemplar Yacht Master 40mm med den flotte "chocolate dial". Uret er udført i stål / 18kt. Everose og drives af Rolex cal. 3235 med hele 70 timers gangreserve. Uret er stadig i folie og kommer som fuldt sæt med fabriksgaranti frem til 2026.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
- 18ct. Everose gold
Tilfældige referencer
Det har været en fornøjelse at handle med swisstime fra første kontakt til gennemførelse af handelen.
Tak igen til Frederik og Julian for en rigtig god handel. Alt fungerede nemt og upåklageligt.
Der var rigtig god service fra start til slut.Flinke og kompetente gutter, håber de kan hjælpe mig igen næste gang jeg skal handle ur.
Super oplevelse. Det ønskede ur blev fundet hurtigt, taget hjem og personligt leveret på kun en uge! Kan klart anbefales! Og uret er i super flot stand trods alderen!