OMEGA DIVER 300M CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 42 MM "007 Edition"
Vejl. pris59.000,00 kr.
Vores pris VejledendePris på forespørgsel
Bestilling af ur
Hvis du vil bestille et OMEGA DIVER 300M CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 42 MM "007 Edition" bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!
Kontakt os herVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 42mm |
| Reference nr. | 210.92.42.20.01.001 |
| År | 2020 |
Beskrivelse
Leveringstid 1-4 uger
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk (Cal.8806)
- Vandtæt (30 ATM)
Materialer
- Titanium
- Nato-rem
Tilfældige referencer
Yderst konkurrencedygtig pris og en personlig service udover hvad kunne forventes. Tak.
Super behagelig at handle med.
Jeg har 2 gange nu bestilt ure gennem Swisstime.dk og de er fremragende til både at give en lækker pris, kommunikere gennem hele købsperioden og bare generelt yde en ekstrem god service! Kan varmt anbefales til alle 😊
Kan kun være enig med de andre anmeldelser. Har købt en Rolex Submariner Date fra Frederik. Fantastik, professional og troværdig sted at handle. Jeg kan stærke anbefale Swisstime.dk!Bestemt ikke sidste gang jeg handler ur her.