OMEGA DIVER 300M CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 43.5 MM
Vejl. pris59.100,00 kr.
Vores pris Vejledende55.900,00 kr.
Bestilling af ur
Hvis du vil bestille et OMEGA DIVER 300M CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 43.5 MM bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!
Kontakt os herVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 43.5mm |
| Reference nr. | 210.92.44.20.01.001 |
| År | 2020 |
Beskrivelse
Leveringstid 1-3 uger
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk (Cal. 8806)
- Vandtæt (30 ATM)
Materialer
- Black ceramic
- Gummirem
Tilfældige referencer
Swisstime fortjener den største anbefaling og 5 store stjerner. Jeg har haft et Seamaster i kommision hos dem, og det har de solgt med stor succes. De får derfor 5 stjerner og intet mindre!
Super oplevelse. Det ønskede ur blev fundet hurtigt, taget hjem og personligt leveret på kun en uge! Kan klart anbefales! Og uret er i super flot stand trods alderen!
Jeg ville egentlig kun have givet 4 stjerne idet leveringen ikke skete som aftalt, men, i realiteten var det ikke Swisstime´s skyld (selvom det var dem som lovede leveringstiden) og de udviste stor service ved og efter handlen, så, 5 det blev. Et andet faktum - uret ville tage ca 7-9 Mdr hos Klarlund - her tog det 2 uger
Super behagelig at handle med.