Ref. 210.92.44.20.01.001

OMEGA DIVER 300M CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 43.5 MM

Vejl. pris

59.100,00 kr.

Vores pris Vejledende

55.900,00 kr.

Bestilling af ur

Hvis du vil bestille et OMEGA DIVER 300M CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 43.5 MM bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!

Kontakt os her

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 43.5mm
Reference nr. 210.92.44.20.01.001
År 2020

Beskrivelse

Leveringstid 1-3 uger


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk (Cal. 8806)
  • Vandtæt (30 ATM)
Materialer
  • Black ceramic
  • Gummirem

Tilfældige referencer

Th
Thux

Købte et Tudor Black Bay gennem Swisstime og alt gik som lovet. Alt lige fra første dialog til uret sad på min hånd, gik som smurt. Servicen er iorden og fik efter 1 måned justeret lidt på lænken, da jeg synes det godt kunne sidde lidt strammere og det ordnede Julian kvit og frit, da det lige passede mig bedst. Kan varmt anbefale Swisstime herfra 😊

Ma
Martin

Der er efterhånden længe imellem god service når man køber noget nu om dage. Det må man i den grad sige at man får hos swisstime. God service fra købet til at man modtager uret og efterfølgende opfølgning på tilfredsheden vedrørende varen. Jeg kan varmt anbefale swisstime.

Ja
Jakob

Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!

Ma
Martin

Super service fra start til slut - anbefalelsesværdig!