Omega Seamaster 300
Vores pris Vejledende55.900,00 kr.
Bestilling af ur
Hvis du vil bestille et Omega Seamaster 300 bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!
Kontakt os herVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 41mm |
| Reference nr. | 233.90.41.21.03.001 |
| År | 2020 |
Beskrivelse
Omega Seamaster 300 i titanium med blå skive og lünette. Uret har Omegas Master Co-Axial cal. 8400. Leveringstid 1-3 uger.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Keramisk lünette
- Vandtæt 30 ATM
- Selvlysende visere og indeks
Tilfældige referencer
Super oplevelse. Det ønskede ur blev fundet hurtigt, taget hjem og personligt leveret på kun en uge! Kan klart anbefales! Og uret er i super flot stand trods alderen!
De har klart min anbefaling. Hurtig og professionel handel 😊
Jeg ville egentlig kun have givet 4 stjerne idet leveringen ikke skete som aftalt, men, i realiteten var det ikke Swisstime´s skyld (selvom det var dem som lovede leveringstiden) og de udviste stor service ved og efter handlen, så, 5 det blev. Et andet faktum - uret ville tage ca 7-9 Mdr hos Klarlund - her tog det 2 uger
Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter