Ref. 233.90.41.21.03.001

Omega Seamaster 300

Vores pris Vejledende

55.900,00 kr.

Bestilling af ur

Hvis du vil bestille et Omega Seamaster 300 bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!

Kontakt os her

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 41mm
Reference nr. 233.90.41.21.03.001
År 2020

Beskrivelse

Omega Seamaster 300 i titanium med blå skive og lünette. Uret har Omegas Master Co-Axial cal. 8400. Leveringstid 1-3 uger.


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk
  • Keramisk lünette
  • Vandtæt 30 ATM
  • Selvlysende visere og indeks

Tilfældige referencer

Ha
Hassan

Kan kun være enig med de andre anmeldelser. Har købt en Rolex Submariner Date fra Frederik. Fantastik, professional og troværdig sted at handle. Jeg kan stærke anbefale Swisstime.dk!Bestemt ikke sidste gang jeg handler ur her.

Tr
Troels

Bestiling og dialog er let og ligetil - prisen er rigtig god.

An
Anders

Det har været en fornøjelse at handle med swisstime fra første kontakt til gennemførelse af handelen.

As
Asbjørn

Swisstime skaffede mit ønskede Omega-ur hjem. Uret er helt som det skal være, og det samme har servicen og kontakten med Julian været igennem hele forløbet. Jeg handler gerne ur hos Swisstime igen! 😊