Omega Seamaster Diver 300 M Master Chronometer 42mm
Vejl. pris37.800,00 kr.
Vores pris Vejledende39.900,00 kr.
Bestilling af ur
Hvis du vil bestille et Omega Seamaster Diver 300 M Master Chronometer 42mm bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!
Kontakt os herVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 42mm |
| Reference nr. | 210.30.42.20.06.001 |
| År | 2020 |
Beskrivelse
Den nyeste model af den populære Diver 300m fra Omega med wave dial og Cal. Omega 8800. Leveringstid 1-4 uger.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Vandtæt 30 ATM
- Dato,
- Selvlysende indeks
- Helium ventil
- Foldespænde
Tilfældige referencer
kan til enhver tid anbefale Swisstime.dk
God kundekontakt igennem alle faser af købet. Skarpe priser, levering til aftalt tid. Anbefales
Jeg havde den herlighed af, at opdage og bestille mit nye ur igennem swisstime.dk og Julian.Før var jeg lidt betænkelig med at erhverve mig så dyr et ur over nettet - men hele vejen igennem var jeg med på sidelinjen, og fik besked med det samme det var kommet hjem.5 stjerner herfra.
Super oplevelse. Det ønskede ur blev fundet hurtigt, taget hjem og personligt leveret på kun en uge! Kan klart anbefales! Og uret er i super flot stand trods alderen!