
Omega Seamaster Diver 300 M Master Chronometer 42mm
Vejl. pris37.800,00 kr.
Vores pris Vejledende39.900,00 kr.
Bestilling af ur
Hvis du vil bestille et Omega Seamaster Diver 300 M Master Chronometer 42mm bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!
Kontakt os herVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Omega |
Ur-kasse | 42mm |
Reference nr. | 210.30.42.20.06.001 |
År | 2020 |
Beskrivelse
Den nyeste model af den populære Diver 300m fra Omega med wave dial og Cal. Omega 8800. Leveringstid 1-4 uger.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Vandtæt 30 ATM
- Dato,
- Selvlysende indeks
- Helium ventil
- Foldespænde
Tilfældige referencer
Købte mit første luksus ur hos Julian og Frederik, og alt har bare fungeret upåklageligt. Lige fra min første henvendelse flere måneder før, til afhentning på deres kontor i ÅrhusStemningen på kontoret er yderst behagelig, og de har masser af tid til en hyggelig snak over en kop kaffe. Derudover er de meget behjælpelige, og kan svare på alle ens spørgsmål. Dette er noget de aut. forhandlere kunne lære noget af!Jeg kan varmt anbefale Swiss time, og står jeg en dag, og skal erhverve mig endnu et luksus ur, skriver jeg til Julian og Frederik først
Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!
Helt igennem super god behandling fra Swisstime.dk kan kun anbefale dem.Hans-Henrik Nielsen
Havde en uhyr god “oplevelse” med swisstime.dk.... Anbefales