
Omega Seamaster Diver 300 M Master Chronometer 42mm
Vejl. pris37.800,00 kr.
Vores pris Vejledende39.900,00 kr.
Bestilling af ur
Hvis du vil bestille et Omega Seamaster Diver 300 M Master Chronometer 42mm bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!
Kontakt os herVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Omega |
Ur-kasse | 42mm |
Reference nr. | 210.30.42.20.06.001 |
År | 2020 |
Beskrivelse
Den nyeste model af den populære Diver 300m fra Omega med wave dial og Cal. Omega 8800. Leveringstid 1-4 uger.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Vandtæt 30 ATM
- Dato,
- Selvlysende indeks
- Helium ventil
- Foldespænde
Tilfældige referencer
Købte mit første luksus ur hos Julian og Frederik, og alt har bare fungeret upåklageligt. Lige fra min første henvendelse flere måneder før, til afhentning på deres kontor i ÅrhusStemningen på kontoret er yderst behagelig, og de har masser af tid til en hyggelig snak over en kop kaffe. Derudover er de meget behjælpelige, og kan svare på alle ens spørgsmål. Dette er noget de aut. forhandlere kunne lære noget af!Jeg kan varmt anbefale Swiss time, og står jeg en dag, og skal erhverve mig endnu et luksus ur, skriver jeg til Julian og Frederik først
Det har været en fornøjelse at handle med swisstime fra første kontakt til gennemførelse af handelen.
Købte et Tudor Black Bay gennem Swisstime og alt gik som lovet. Alt lige fra første dialog til uret sad på min hånd, gik som smurt. Servicen er iorden og fik efter 1 måned justeret lidt på lænken, da jeg synes det godt kunne sidde lidt strammere og det ordnede Julian kvit og frit, da det lige passede mig bedst. Kan varmt anbefale Swisstime herfra 😊
De har klart min anbefaling. Hurtig og professionel handel 😊