Omega Seamaster Planet Ocean 600M Master Co-Axial GMT 45,5mm
Vejl. pris80.600,00 kr.
Vores pris Vejledende71.900,00 kr.
Bestilling af ur
Hvis du vil bestille et Omega Seamaster Planet Ocean 600M Master Co-Axial GMT 45,5mm bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!
Kontakt os herVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 45.5mm |
| Reference nr. | 215.92.46.22.01.001 |
| År | 2020 |
Beskrivelse
Omega Seamaster Planet Ocean udført i sort keramisk materiale. Uret måler 45.5mm og har GMT funktion. Leveringstid 1-3 uger.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk (Omega Master CoAxial cal. 8900)
- Dato
- Ekstra tidszone
- Helium ventil
- 60 timers gangreserve
- Vandtæt 60 ATM
- Selvlysende indeks og visere
Tilfældige referencer
Swisstime vil jeg anbefale til alle der leder efter nyt ur, jeg fik mit nye ur hjem på kun 4 dage, der blev ydet en hurtig og god service under hele forløbet.
Førsteklasses oplevelse.Prima service og opfølgning,og ikke mindst meget imponerende besparelse.
Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter
God kommunikation - hurtigt besvarelse - meget hjælpsom - hurtig afvikling.Alt i alt super service.