Ref. 116503

ROLEX COSMOGRAPH DAYTONA

Vores pris Vejledende

210.000,00 kr.

Bestilling af ur

Hvis du vil bestille et ROLEX COSMOGRAPH DAYTONA bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!

Kontakt os her

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Rolex
Ur-kasse 40mm
Reference nr. 116503
År 2020

Beskrivelse

Rolex Cosmograph Daytona i guld/stål. Leveringstid: 1-5 uger.


Tilbehør

  • Ingen tilbehør

Funktioner
  • Automatisk optræk (Rolex inhouse cal. 4130)
  • Kronograf funktion
  • Gangreserve 72 timer
  • Vandtæt 10 ATM
  • Foldespænder.

Tilfældige referencer

Ra
Rasmus

Super service og et produkt der lever 100% op til det lovede.

He
Henrik

Swisstime.dk har det helt rigtige forhold mellem service/kvalitet og pris!Mit Omega Aqua Terra blev således efter nogle indledende sms´er og telefonsamtaler med Julian skaffet hjem i løbet af få dage - og det til en pris som ligger godt 20 % under vejledende udsalgspris.Uret blev udleveret og tilpasset på kontoret i Aarhus (Egå).Swisstime.dk får min entydige anbefaling./Henrik

Ka
Kasper

Jeg kan kun give Frederik og Julian fra Swisstime de varmeste anbefalinger hele vejen igennem. De unge gutter holder et ufatteligt højt serviceniveau og man føler sig velkommen og imødekommet når man henvender sig.Jeg havde mulighed for selv at afhente mit ur i går og hjælpen og tid til spørgsmål og snak bidrog kun yderligere positivt til den i forvejen glimrende service og oplevelse!

Pe
Per

God kundekontakt igennem alle faser af købet. Skarpe priser, levering til aftalt tid. Anbefales