Rolex Explorer II
Vores pris VejledendePris på forespørgsel
Bestilling af ur
Hvis du vil bestille et Rolex Explorer II bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!
Kontakt os herVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Rolex |
| Ur-kasse | 42mm |
| Reference nr. | 216570 |
| År | 2020 |
Beskrivelse
Den nyeste udgave af den populære Explorer II med sort skive og 42mm urkasse. Leveringstid: 1-3 uger.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk, Rolex inhouse cal. 3187
- Dato
- GMT funktion
- Vandtæt 10 ATM
- 48 timers gangreserve
- Selvlysende visere og indeks
- Foldespænde
Tilfældige referencer
Jeg kan kun give Frederik og Julian fra Swisstime de varmeste anbefalinger hele vejen igennem. De unge gutter holder et ufatteligt højt serviceniveau og man føler sig velkommen og imødekommet når man henvender sig.Jeg havde mulighed for selv at afhente mit ur i går og hjælpen og tid til spørgsmål og snak bidrog kun yderligere positivt til den i forvejen glimrende service og oplevelse!
Super god vejledning, professionel service, troværdig sælgere som jeg kan anbefale til enhver.............
Kan kun anbefales, det var super god service og Swisstime fik skaffet mig Rolex Batman på 2 uger!!! Du kan være helt rolig og sikker at handle med swisstime, det er mit andet købt nu. 😉
Jeg købte mit første nye Rolex hos Swisstime.Må sige jeg har været besværlig, dog har Swisstime ved Julian været forstående, professionel, samt ydet den bedste service.Uret leveret i perfekt stand, hurtigt og nemt. Ingen komplikationer. Kun de bedste anbefalinger herfra!Desuden fulgte han op på min ordre og modtagelse. Det er de færreste der gør det. yderst tilfreds herfra og kan kun anbefale dem til hver lejlighed!