NY FABRIKSNY Omega Seamaster Diver 300m
Vejl. pris37.800,00 kr.
Vores prisSolgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille NY FABRIKSNY Omega Seamaster Diver 300m, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 42mm |
| Reference nr. | 210.30.42.20.03.001 |
| År | 2020 |
Beskrivelse
Fabriksny Omega Seamaster Diver i blå. Komplet sæt.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Jeg har 2 gange nu bestilt ure gennem Swisstime.dk og de er fremragende til både at give en lækker pris, kommunikere gennem hele købsperioden og bare generelt yde en ekstrem god service! Kan varmt anbefales til alle 😊
Havde en uhyr god “oplevelse” med swisstime.dk.... Anbefales
Har netop modtaget mit nye ur fra swiss time. Det har været et utroligt nemt og smertefrit forløb, hvor både Julian og Frederik har været ekstremt behjælpelige. Man føler sig i trygge hænder hele vejen frem til modtagelse af varen!Super oplevelse - swisstime.dk kan varmt anbefales!
Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!