Ref. 210.30.42.20.01.001

OMEGA SEAMASTER DIVER 300M "SORT"

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille OMEGA SEAMASTER DIVER 300M "SORT", så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 42mm
Reference nr. 210.30.42.20.01.001
År 2022
Stand 100% (Nyt med folie)

Beskrivelse

Helt nyt eksemplar Omega Seamaster Diver med sort skive/lynette. Komplet sæt med fabriksgaranti frem til 2027. 


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk
  • Dato
Materialer
  • Stål

Tilfældige referencer

As
Asbjørn

Swisstime skaffede mit ønskede Omega-ur hjem. Uret er helt som det skal være, og det samme har servicen og kontakten med Julian været igennem hele forløbet. Jeg handler gerne ur hos Swisstime igen! 😊

Bo
Bo

Super god vejledning, professionel service, troværdig sælgere som jeg kan anbefale til enhver.............

Ca
Casper

Super oplevelse. Det ønskede ur blev fundet hurtigt, taget hjem og personligt leveret på kun en uge! Kan klart anbefales! Og uret er i super flot stand trods alderen!

Mi
Michael

Jeg havde den herlighed af, at opdage og bestille mit nye ur igennem swisstime.dk og Julian.Før var jeg lidt betænkelig med at erhverve mig så dyr et ur over nettet - men hele vejen igennem var jeg med på sidelinjen, og fik besked med det samme det var kommet hjem.5 stjerner herfra.