Ref. 210.30.42.20.01.001

OMEGA SEAMASTER DIVER 300M "SORT"

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille OMEGA SEAMASTER DIVER 300M "SORT", så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 42mm
Reference nr. 210.30.42.20.01.001
År 2022
Stand 10/10 (Nyt med folie)

Beskrivelse

Helt nyt eksemplar Omega Seamaster Diver med sort skive/lynette. Komplet sæt med fabriksgaranti frem til 2026. 


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk
  • Dato
Materialer
  • Stål

Tilfældige referencer

Ma
Marco

Havde en uhyr god “oplevelse” med swisstime.dk.... Anbefales

An
Andreas

Jeg har 2 gange nu bestilt ure gennem Swisstime.dk og de er fremragende til både at give en lækker pris, kommunikere gennem hele købsperioden og bare generelt yde en ekstrem god service! Kan varmt anbefales til alle 😊

Da
Dan

Swisstime vil jeg anbefale til alle der leder efter nyt ur, jeg fik mit nye ur hjem på kun 4 dage, der blev ydet en hurtig og god service under hele forløbet.

Ja
Janus

God kommunikation - hurtigt besvarelse - meget hjælpsom - hurtig afvikling.Alt i alt super service.