
OMEGA AQUA TERRA MASTER CHRONOMETER 41 MM
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille OMEGA AQUA TERRA MASTER CHRONOMETER 41 MM, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
Mærke | Omega |
Ur-kasse | 41mm |
Reference nr. | 220.10.41.21.10.001 |
År | 2023 |
Stand | 10/10 (Nyt) |
Beskrivelse
Det nye Omega Aqua Terra med den flotte grønne skive. Uret drives af Omegas cal. 8900 (Master Chronometer) som yder 60 timers gangreserve og kan ses igennem glas bagkassen. Eksemplaret er helt nyt fra 2023 og kommer som fuldt sæt med 5 års Omega fabriksgaranti.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!
God kommunikation - hurtigt besvarelse - meget hjælpsom - hurtig afvikling.Alt i alt super service.
kan til enhver tid anbefale Swisstime.dk
Bestiling og dialog er let og ligetil - prisen er rigtig god.