OMEGA AQUA TERRA MASTER CHRONOMETER 41 MM
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille OMEGA AQUA TERRA MASTER CHRONOMETER 41 MM, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 41mm |
| Reference nr. | 220.10.41.21.10.001 |
| År | 2023 |
| Stand | 10/10 (Nyt) |
Beskrivelse
Det nye Omega Aqua Terra med den flotte grønne skive. Uret drives af Omegas cal. 8900 (Master Chronometer) som yder 60 timers gangreserve og kan ses igennem glas bagkassen. Eksemplaret er helt nyt fra 2023 og kommer som fuldt sæt med 5 års Omega fabriksgaranti.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Kan kun anbefales, det var super god service og Swisstime fik skaffet mig Rolex Batman på 2 uger!!! Du kan være helt rolig og sikker at handle med swisstime, det er mit andet købt nu. 😉
Swisstime skaffede mit ønskede Omega-ur hjem. Uret er helt som det skal være, og det samme har servicen og kontakten med Julian været igennem hele forløbet. Jeg handler gerne ur hos Swisstime igen! 😊
Der er efterhånden længe imellem god service når man køber noget nu om dage. Det må man i den grad sige at man får hos swisstime. God service fra købet til at man modtager uret og efterfølgende opfølgning på tilfredsheden vedrørende varen. Jeg kan varmt anbefale swisstime.
Havde en uhyr god “oplevelse” med swisstime.dk.... Anbefales