Omega Seamaster Chrono 44mm
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Omega Seamaster Chrono 44mm, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 44mm |
| Reference nr. | 212.30.44.50.01.002 |
| År | 2015 |
| Stand | 8/10 |
Beskrivelse
Cool Seamaster fra Omega på 44mm med kronograf. Uret fremstår i pæn stand med almindelige brugsspor og kommer som fuldt sæt fra dansk AD.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
- Kronograf
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter
Super god vejledning, professionel service, troværdig sælgere som jeg kan anbefale til enhver.............
Købte et Tudor Black Bay gennem Swisstime og alt gik som lovet. Alt lige fra første dialog til uret sad på min hånd, gik som smurt. Servicen er iorden og fik efter 1 måned justeret lidt på lænken, da jeg synes det godt kunne sidde lidt strammere og det ordnede Julian kvit og frit, da det lige passede mig bedst. Kan varmt anbefale Swisstime herfra 😊
Der var rigtig god service fra start til slut.Flinke og kompetente gutter, håber de kan hjælpe mig igen næste gang jeg skal handle ur.