Omega Seamaster Chrono 44mm
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Omega Seamaster Chrono 44mm, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 44mm |
| Reference nr. | 212.30.44.50.01.002 |
| År | 2015 |
| Stand | 8/10 |
Beskrivelse
Cool Seamaster fra Omega på 44mm med kronograf. Uret fremstår i pæn stand med almindelige brugsspor og kommer som fuldt sæt fra dansk AD.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
- Kronograf
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Kan kun anbefales, det var super god service og Swisstime fik skaffet mig Rolex Batman på 2 uger!!! Du kan være helt rolig og sikker at handle med swisstime, det er mit andet købt nu. 😉
Super behagelig at handle med.
Jeg havde den herlighed af, at opdage og bestille mit nye ur igennem swisstime.dk og Julian.Før var jeg lidt betænkelig med at erhverve mig så dyr et ur over nettet - men hele vejen igennem var jeg med på sidelinjen, og fik besked med det samme det var kommet hjem.5 stjerner herfra.
Flinke drenge og god service. Der var 3-4 ugers vente tid på uret, men de fik den hjem indenfor 1 uge.