Ref. 2231.50.00

Omega Seamaster Diver 300m

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille Omega Seamaster Diver 300m, så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 41mm
Reference nr. 2231.50.00
År 2001
Stand 7/10

Beskrivelse

Klassisk Seamaster ref. 2231.50.00 i 41mm med automatisk optræk. Modellen er udført i titanium og med sort bølge skive.Fremstår med brugsspor men har netop fået komplet service 11/2023.Oprindeligt solgt fra dansk AD i 2001 og kommer med bokse, certifikat, papirer mv.


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk
  • Dato
Materialer
  • Titanium

Tilfældige referencer

Ja
Jacob

Swisstime fortjener den største anbefaling og 5 store stjerner. Jeg har haft et Seamaster i kommision hos dem, og det har de solgt med stor succes. De får derfor 5 stjerner og intet mindre!

Fi
Filip

Fin pris, højt serviceniveau (testet ifm. fejl på produkt, så retur plus nyt fremsendes, problemfrit), en helt igennem overbevisende oplevelse.Good guys! Anbefalelsesværdigt!

Ja
Jan

Meget tilfreds med alt hvad de har foretaget sig vedr min ordre

Ra
Rasmus

Super service og et produkt der lever 100% op til det lovede.