Omega Seamaster Diver 300m
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Omega Seamaster Diver 300m, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 41mm |
| Reference nr. | 2231.50.00 |
| År | 2001 |
| Stand | 7/10 |
Beskrivelse
Klassisk Seamaster ref. 2231.50.00 i 41mm med automatisk optræk. Modellen er udført i titanium og med sort bølge skive.Fremstår med brugsspor men har netop fået komplet service 11/2023.Oprindeligt solgt fra dansk AD i 2001 og kommer med bokse, certifikat, papirer mv.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Titanium
Tilfældige referencer
Tak igen til Frederik og Julian for en rigtig god handel. Alt fungerede nemt og upåklageligt.
Jeg ville egentlig kun have givet 4 stjerne idet leveringen ikke skete som aftalt, men, i realiteten var det ikke Swisstime´s skyld (selvom det var dem som lovede leveringstiden) og de udviste stor service ved og efter handlen, så, 5 det blev. Et andet faktum - uret ville tage ca 7-9 Mdr hos Klarlund - her tog det 2 uger
Super service!Lækker og hurtig servicering af drengene bag Swisstime. Afgav mit ønske til Julian omkring model mv. og modtog mit ur hurtigt og uden problemer. Anbefaler helt klart at bruge Swisstime til alle andre!
Super service fra start til slut - anbefalelsesværdig!