OMEGA SEAMASTER DIVER 300M
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille OMEGA SEAMASTER DIVER 300M, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 42mm |
| Reference nr. | 210.30.42.20.06.001 |
| År | 2022 |
| Stand | 8/10 |
Beskrivelse
Fint eksemplar af den populære Omega Seamaster Diver med grå skive og keramisk lynette. Uret drives af Omegas in-house cal. 8800 som er synligt igennem glas bagkassen. Kommer som komplet sæt med både lænke og gummirem samt fabriksgaranti frem til 11/2027.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
- Keramisk lynette
Tilfældige referencer
Service helt i top. God personlig betjening helt til uret sidder på håndleddet.
Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!
Super behagelig at handle med.
Jeg kan kun give Frederik og Julian fra Swisstime de varmeste anbefalinger hele vejen igennem. De unge gutter holder et ufatteligt højt serviceniveau og man føler sig velkommen og imødekommet når man henvender sig.Jeg havde mulighed for selv at afhente mit ur i går og hjælpen og tid til spørgsmål og snak bidrog kun yderligere positivt til den i forvejen glimrende service og oplevelse!