Omega Seamaster Diver 300m
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Omega Seamaster Diver 300m, så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 42mm |
| Reference nr. | 210.30.42.20.04.001 |
| År | 2020 |
| Stand | 8,5/10 |
Beskrivelse
Den nyeste udgave Seamaster Diver 300m fra Omega med den flotte hvide bølge skive og sort keramisk lynette. Uret er oprindeligt solgt fra Omega AD i 2020 og fremstår i flot og velholdt stand med kun lette brugsspor. Kommer som fuldt sæt med fabriksgaranti frem til 12/2025.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Jeg har 2 gange nu bestilt ure gennem Swisstime.dk og de er fremragende til både at give en lækker pris, kommunikere gennem hele købsperioden og bare generelt yde en ekstrem god service! Kan varmt anbefales til alle 😊
Jeg kan kun give Frederik og Julian fra Swisstime de varmeste anbefalinger hele vejen igennem. De unge gutter holder et ufatteligt højt serviceniveau og man føler sig velkommen og imødekommet når man henvender sig.Jeg havde mulighed for selv at afhente mit ur i går og hjælpen og tid til spørgsmål og snak bidrog kun yderligere positivt til den i forvejen glimrende service og oplevelse!
Havde en uhyr god “oplevelse” med swisstime.dk.... Anbefales
Super service fra start til slut - anbefalelsesværdig!