Omega Seamaster Diver 300m "Sort"
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille Omega Seamaster Diver 300m "Sort", så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 42mm |
| Reference nr. | 210.30.42.20.01.001 |
| År | 2022 |
| Stand | 10/10 (Nyt) |
Beskrivelse
Helt nyt eksemplar Omega Seamaster Diver med sort skive/lynette fra 11/2022. Komplet sæt med fabriksgaranti frem til 2027.
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Dato
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Kan kun være enig med de andre anmeldelser. Har købt en Rolex Submariner Date fra Frederik. Fantastik, professional og troværdig sted at handle. Jeg kan stærke anbefale Swisstime.dk!Bestemt ikke sidste gang jeg handler ur her.
Swisstime skaffede mit ønskede Omega-ur hjem. Uret er helt som det skal være, og det samme har servicen og kontakten med Julian været igennem hele forløbet. Jeg handler gerne ur hos Swisstime igen! 😊
Jeg ville egentlig kun have givet 4 stjerne idet leveringen ikke skete som aftalt, men, i realiteten var det ikke Swisstime´s skyld (selvom det var dem som lovede leveringstiden) og de udviste stor service ved og efter handlen, så, 5 det blev. Et andet faktum - uret ville tage ca 7-9 Mdr hos Klarlund - her tog det 2 uger
Havde en uhyr god “oplevelse” med swisstime.dk.... Anbefales