Ref. 22545000

Omega Seamaster Diver 41mm

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille Omega Seamaster Diver 41mm, så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 41mm
Reference nr. 22545000
År 2007
Stand 8,5/10

Beskrivelse

Den klassiske Seamaster Diver udført i stål og med "sword hands" samt sort bølge skive. Uret fremstår i flot stand kun med lette brugsspor og kommer med bokse, certifikater mv. 


Tilbehør

  • Boks
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk
  • Dato
Materialer
  • Stål

Tilfældige referencer

An
Anders

Det har været en fornøjelse at handle med swisstime fra første kontakt til gennemførelse af handelen.

St
Steffen

Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter

Ma
Mads

De har klart min anbefaling. Hurtig og professionel handel 😊

Ja
Jacob

Swisstime fortjener den største anbefaling og 5 store stjerner. Jeg har haft et Seamaster i kommision hos dem, og det har de solgt med stor succes. De får derfor 5 stjerner og intet mindre!