Ref. 210.30.42.20.01.001

Omega Seamaster Diver 300m "Dansk AD"

Vejl. pris

39.600,00 kr.

Vores pris

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille Omega Seamaster Diver 300m "Dansk AD", så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 42mm
Reference nr. 210.30.42.20.01.001
År 2018
Stand 9/10

Beskrivelse

Omega Seamaster 300M Diver Co-Axial Chronometer oprindeligt solgt fra dansk AD i 2018.  Uret fremstår i flot stand og kommer som komplet sæt. Både den originale lænke samt gummirem fra Tempomat medfølger. 


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk
  • Dato
Materialer
  • Stål

Tilfældige referencer

St
Steffen

Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter

Ja
Jakob

Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!

Ja
Jan

Meget tilfreds med alt hvad de har foretaget sig vedr min ordre

Mu
Mushtaba

Flinke drenge og god service. Der var 3-4 ugers vente tid på uret, men de fik den hjem indenfor 1 uge.