Ref. 2265.80

Omega Seamaster "Electric Blue" Quartz

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille Omega Seamaster "Electric Blue" Quartz, så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 41mm
Reference nr. 2265.80
År 2001
Stand 8/10

Beskrivelse

Flot quartz Seamaster med electric blue skive og sword hands. Uret er oprindeligt solgt i 2001 og kommer med boks og certifikat. Batteriet er blevet skiftet i 2022, så uret er klar mange års brug. 


Tilbehør

  • Boks
  • Certifikat

Funktioner
  • Quartz
  • Dato
Materialer
  • Stål

Tilfældige referencer

Ja
Jan

Tak igen til Frederik og Julian for en rigtig god handel. Alt fungerede nemt og upåklageligt.

Ca
Casper

Super oplevelse. Det ønskede ur blev fundet hurtigt, taget hjem og personligt leveret på kun en uge! Kan klart anbefales! Og uret er i super flot stand trods alderen!

Th
Thux

Købte et Tudor Black Bay gennem Swisstime og alt gik som lovet. Alt lige fra første dialog til uret sad på min hånd, gik som smurt. Servicen er iorden og fik efter 1 måned justeret lidt på lænken, da jeg synes det godt kunne sidde lidt strammere og det ordnede Julian kvit og frit, da det lige passede mig bedst. Kan varmt anbefale Swisstime herfra 😊

St
Steffen

Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter