OMEGA SPEEDMASTER "MOONWATCH"
Solgt
Bestil / køb uret
Når du er klar til at bestille OMEGA SPEEDMASTER "MOONWATCH", så sidder vi klar til at hjælpe dig!
Bestil / køb urVi kan sende til hele verdenen
Vi tager både imod bankoverførsel og
kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.
Om uret
| Mærke | Omega |
| Ur-kasse | 42mm |
| Reference nr. | 310.30.42.50.01.001 |
| År | 2023 |
Beskrivelse
Den nyeste udgave af Omegas populære Speedmaster “Moonwatch” med hesalite glas som blev lanceret i 2021. Modellen har blandt andet fået nyt værk (cal. 3861), ny lænke samt en smallere kasse. Uret er nyt fra 2/2023 og kommer som komplet sæt med 5 års fabriksgaranti.
Tilbehør
- Ingen tilbehør
Funktioner
- Manuelt optræk
- Kronograf
Materialer
- Stål
Tilfældige referencer
Har netop modtaget mit nye ur fra swiss time. Det har været et utroligt nemt og smertefrit forløb, hvor både Julian og Frederik har været ekstremt behjælpelige. Man føler sig i trygge hænder hele vejen frem til modtagelse af varen!Super oplevelse - swisstime.dk kan varmt anbefales!
Tak igen til Frederik og Julian for en rigtig god handel. Alt fungerede nemt og upåklageligt.
Købte mit første luksus ur hos Julian og Frederik, og alt har bare fungeret upåklageligt. Lige fra min første henvendelse flere måneder før, til afhentning på deres kontor i ÅrhusStemningen på kontoret er yderst behagelig, og de har masser af tid til en hyggelig snak over en kop kaffe. Derudover er de meget behjælpelige, og kan svare på alle ens spørgsmål. Dette er noget de aut. forhandlere kunne lære noget af!Jeg kan varmt anbefale Swiss time, og står jeg en dag, og skal erhverve mig endnu et luksus ur, skriver jeg til Julian og Frederik først
Der er efterhånden længe imellem god service når man køber noget nu om dage. Det må man i den grad sige at man får hos swisstime. God service fra købet til at man modtager uret og efterfølgende opfølgning på tilfredsheden vedrørende varen. Jeg kan varmt anbefale swisstime.