Ref. 310.32.42.50.01.002

Omega Speedmaster Moonwatch "Sapphire"

Solgt

Bestil / køb uret

Når du er klar til at bestille Omega Speedmaster Moonwatch "Sapphire", så sidder vi klar til at hjælpe dig!

Bestil / køb ur

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Uret er reserveret

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 42mm
Reference nr. 310.32.42.50.01.002
År 2022
Stand 9/10

Beskrivelse

Den nyeste udgave af Omegas populære Speedmaster “Moonwatch” med safir glas som blev lanceret i 2021. Modellen drives af cal. 3861 som kan ses igennem glas bagkassen. Uret fremstår i meget flot stand, stort set uden brugsspor, og kommer som fuldt sæt fra dansk Omega AD 2022. 


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Manuelt optræk
  • Kronograf
Materialer
  • Stål

Tilfældige referencer

Se
Sebastian

Super behagelig at handle med.

Em
Emil

Har netop modtaget mit nye ur fra swiss time. Det har været et utroligt nemt og smertefrit forløb, hvor både Julian og Frederik har været ekstremt behjælpelige. Man føler sig i trygge hænder hele vejen frem til modtagelse af varen!Super oplevelse - swisstime.dk kan varmt anbefales!

St
Steffen

Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter

Mi
Michael

Jeg ville egentlig kun have givet 4 stjerne idet leveringen ikke skete som aftalt, men, i realiteten var det ikke Swisstime´s skyld (selvom det var dem som lovede leveringstiden) og de udviste stor service ved og efter handlen, så, 5 det blev. Et andet faktum - uret ville tage ca 7-9 Mdr hos Klarlund - her tog det 2 uger