Ref. 233.32.41.21.01.002

Omega Seamaster 300

Vores pris Vejledende

40.900,00 kr.

Bestilling af ur

Hvis du vil bestille et Omega Seamaster 300 bedes du tages kontakt til os for, at få et konkret tilbud. Vi sidder klar til at hjælpe dig!

Kontakt os her

Vi kan sende til hele verdenen

Sikker levering

Vi tager både imod bankoverførsel og Krypto kryptovaluta. Alle vores bestillinger kan sendes 100% forsikret direkte til hjem til dig eller til afhentning hos os.


Om uret

Mærke Omega
Ur-kasse 41mm
Reference nr. 233.32.41.21.01.002
År 2020

Beskrivelse

Omega Seamaster 300 på læderrem. Uret har Omegas Master Co-Axial cal. 8400. Leveringstid 1-3 uger.


Tilbehør

  • Boks
  • Manualer
  • Certifikat

Funktioner
  • Automatisk optræk
  • Vandtæt 30 ATM
  • Selvlysende indeks
  • Gangreserve 60 timer

Tilfældige referencer

Ma
Martin

Der er efterhånden længe imellem god service når man køber noget nu om dage. Det må man i den grad sige at man får hos swisstime. God service fra købet til at man modtager uret og efterfølgende opfølgning på tilfredsheden vedrørende varen. Jeg kan varmt anbefale swisstime.

St
Steffen

Fantastisk service, jeg var meget betænkelig ved at købe et så dyrt ur på nettet, men der var ingen problemer, gennem hele handlen modtog jeg mails med hvordan det gik med leveringen. Jeg har ingen betænkeligheder ved at give firmaet top karakter

An
Anders

Det har været en fornøjelse at handle med swisstime fra første kontakt til gennemførelse af handelen.

Se
Sebastian

Der var rigtig god service fra start til slut.Flinke og kompetente gutter, håber de kan hjælpe mig igen næste gang jeg skal handle ur.