Tag Heuer Carrera Calibre HEUER 01 'Red Bull Racing Special Edition'
CAR2A1N.FT6100
Vores pris
36.900,00 kr.
Bitcoin accepted
Om uret
Mærke | Tag Heuer |
Model | Carrera |
Ur-kasse | 45mm |
Reference nr. | CAR2A1N.FT6100 |
År | 2020 |
Beskrivelse
Tag Heuer Carrera Calibre HEUER 01 'Red Bull Racing Special Edition' Modellen er udført i PVD behandlet stål og med keramisk lünette. Leveringstid 1-3 uger.
Bestil / køb uret
Vil du bestille Tag Heuer Carrera Calibre HEUER 01 'Red Bull Racing Special Edition'?
Vi sidder klar til at hjælpe!
Tilbehør
- Boks
- Manualer
- Certifikat
Funktioner
- Automatisk optræk
- Kronograf funktion
- Vandtæt 10 ATM
- Gangreserve 50 timer
Tilfældige referencer
Michael
Jeg ville egentlig kun have givet 4 stjerne idet leveringen ikke skete som aftalt, men, i realiteten var det ikke Swisstime´s skyld (selvom det var dem som lovede leveringstiden) og de udviste stor service ved og efter handlen, så, 5 det blev. Et andet faktum - uret ville tage ca 7-9 Mdr hos Klarlund - her tog det 2 uger
Jakob
Købte et Panerai af Julian fra Swisstime. De var under hele forløbet meget professionelle, svarede på mails og var endda så flinke at levere uret i Århus på en lokation efter mit eget valg. Ville ikke tøve med at anbefale Swisstime til andre ur-interesserede i fremtiden!
Kasper
Jeg kan kun give Frederik og Julian fra Swisstime de varmeste anbefalinger hele vejen igennem. De unge gutter holder et ufatteligt højt serviceniveau og man føler sig velkommen og imødekommet når man henvender sig.Jeg havde mulighed for selv at afhente mit ur i går og hjælpen og tid til spørgsmål og snak bidrog kun yderligere positivt til den i forvejen glimrende service og oplevelse!
Jan
Tak igen til Frederik og Julian for en rigtig god handel. Alt fungerede nemt og upåklageligt.